{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Dzięki rozwiązaniom Master International podnosisz wartość swojej organizacji

Szukasz nowoczesnych testów rekrutacyjnych? A może poszukujesz narzędzi do rozwoju przywództwa, promowania pracy zespołowej lub chciałbyś skutecznie zarządzać rozwojem swoich pracowników?

Celem Master International jest projektowanie cyfrowych rozwiązań które, charakteryzują sie wysokimi standardami i umożliwiają podjęcie obiektywnych decyzji. Dzięki naszym rozwiązaniom ludzie i organizacje mają możliwość rozwoju i wzrostu, który jest mierzalny.

Biuro Master International jest w Danii, niemniej jesteśmy obecni na całym świecie. Nasze cyfrowe rozwiązania są projektowane przez zespół doświadczonych psychologów, specjalistów od psychometrii i specjalistów IT.

Zostań Ekspertem z Master International

Jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji w obszarze pozyskiwania i zarzadzania talentami? Master dostarczy Ci najnowszej wiedzy w tym zakresie - skorzystaj z naszych kursów oraz możliwości certyfikacji. Szkolenia są realizowane w formie e-learningowej przy wsparciu trenera dostępnego dla Ciebie online. W ciągu zaledwie jednego dnia pogłębisz swoją wiedzę i będziesz gotowy do wykorzystania naszych narzędzi.

Jeżeli chcesz uzyskac certyfikację z jednego z naszych narzędzi, "kliknij" na link poniżej . Jeżeli chcesz być certyfikowany w innym języku, "kliknij" na "glob" w prawym, górnym rogu i znajdź swojego przedstawiciela.

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie

Nasz zespół oferuje stałą pomoc oraz swoją wiedzę ekspercką w zakresie wszystkich naszych rozwiązań, wliczając w to wsparcie typu end-user software.
Zależy nam na Twoim sukcesie dlatego chcemy, abyś skorzytał z naszych rozwiązań w możliwie najszerszym zakresie, realizując swoje projekty przy wykorzystaniu naszej platformy.

MPA

Master Person Analysis - Test osobowości MPA to test osobowości "zawodowej", który bada 9 cech głównych, istotnych dla osiagniecia sukcesu na danym stanowisku pracy. MPA dostarcza wnikliwych informac...

ACE - test kognitywny

ACE to test, którego celem jest zmierzenie umiejętności kandydatów w zakresie logiczno - analitycznym, liczbowym, werbalnym i przestrzennym.

METIS

Platforma METIS to jedno narzędzie, wspierające wszystkie procesy dotyczace oceny, pomiaru, analizy wyników oraz formułowania wniosków.

BRIGHT

BRIGHT to test, który mierzy umiejetnosci w zakresie obsługi klienta: nastawienie oraz zachowania. Korzystaj z BRIGHT, aby skutecznie zbadać kompetencje kandydatów podczas rekrutacji

EASI

EASI to test typologiczny, który mierzy cechy osobowościowe. Test został opracowany by pomóc jego użytkownikom zrozumieć ich naturalne cechy, które mogą wspierać ich rozwój i proces uczenia się.