{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Zdobądź przewagę konkurencyjną, oferując doskonałą obsługę klienta. Bright pomaga firmom zatrudnić kandydatki (ów) najlepiej spełniające (ych) oczekiwania ich klientów.


Pozyskanie odpowiednich osób do obsługi klienta jest kluczem do zwiększenia ogólnej satysfakcji klienta - sukcesu firmy. Przyjazna, efektywna obsługa klienta pomaga wyróżnić się na tle konkurencji. Użyj BRIGHT w rekrutacji, aby szybko i skutecznie sprawdzać a następnie pozyskać najlepsze(ych) kandydatki (ów).

BRIGHT umożliwi Tobie:

• Łatwo dostrzec wśród kandydatów wykwalifikowany personel obsługi klienta
• Oszczędzenie czasu i pieniędzy w związku z procesem rekrutacji
• Przeprowadzić skuteczne rozmowy kwalifikacyjne z mniejszą liczbą kandydatów
• Ograniczyć rotację pracowników

 Ic Arrow Right Blue

BRIGHT

BRIGHT wspiera konkurencyjność Twojej organizacji przez selekcję kandydatów właściwych do obsługi Twoich klientów. Dodatkowo dzięki temu, że korzystasz z testów Twój proces rekrutacji jest wolny "uprzedzeń".

BRIGHT został opracowany przez psychologów we współpracy z wiodącymi firmami z zakresu obsługi klienta. Skutecznie bada potencjalnych pracowników w kontekście postaw i zachowań. BRIGHT może pomóc Ci znaleźć odpowiednią osobę do pracy, zmniejszając rotację pracowników.

BRIGHT oszczędza menadżerom czas i pieniądze dzięki  sprawdzeniu kandydatów przed rozmową kwalifikacyjną pod kątem charakterystyk niezbędnych na stanowisku pracy. BRIGHT to test online, który mierzy postawy i zachowania potencjalnych pracowników niezbędne w pracy z klientem.

Elastyczność BRIGHT pozwala na stworzenie gamy zachowań, które będą stanowiły o sukcesie danej osoby aplikującej na konkretne stanowisko w konkretnej firmie. 

Można zmierzyć następujące zachowania i postawy:

Obszary zastosowania

BRIGHT jest przeznaczony do rekrutacji i selekcji pracowników pełniących funkcje obsługi klienta, np.

Języki i normy

BRIGHT jest dostępny w języku duńskim, chińskim (mandaryńskim), fińskim, angielskim, norweskim, polskim, hiszpańskim i szwedzkim.

Dostępne są normy krajowe i międzynarodowe.

Sprawdzanie poprawności 

BRIGHT spełnia międzynarodowe standardy profesjonalnych testów. Wykonano dokumentację w celu zapewnienia dowodów wiarygodności i ważności.

Warsztaty dla praktyków

Master oferuje warsztaty dla Klientów, które opierają się o praktyczne ćwiczenia z BRIGHT.

Ic Arrow Right Blue

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o BRIGHT, wyślij nam e-mail na adres info@master-hr.pl

Chętnie odpowiemy!