{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

TEST OSOBOWOŚCI MPA - WYBIERZ I ZATRZYMAJ WŁAŚCIWYCH LUDZI

Zatrudnianie odpowiednich osób zapewnia firmie długofalowe korzyści. Ale jak wybrać odpowiednią osobę? Jak zidentyfikować i rozwinąć jej potencjał?

Trudno jest wybrać właściwą osobę do wykonywania określonego zadania. Często to, kogo zatrudniamy zależy od doraźnej potrzeby biznesowej i zróżnicowanych kryteriów ustalanych przez wiele podmiotów w organizacji.

Często więc poszukiwany przez nas kandydat ma pewną optymalną złożoną kombinację zachowań i cech. Ta złożoność powoduje, że trudną zdefiniować kryteria, zdiagnozować kandydatów i wybrać spośród nich tego najlepiej dopasowanego.

DOPASUJ KANDYDATA DO WYMOGÓW STANOWISKA PRACY

Chcąc przeprowadzić owocną rekrutację należy zdefiniować osobowościowe kryteria wyboru kandydata i potwierdzić je we współpracy z klientami wewnętrznymi. Następnie należy znaleźć rzetelną metodę, która pozwoli ocenić rzeczywiste zachowania kandydatów i ich dopasowanie do rzeczonych kryteriów, tworząc tym samym solidną podstawę do podejmowania decyzji.

ŁATWA I PŁYNNA SELEKCJA

MPA i platforma Metis, w ramach płynnego i efektywnego procesu, pozwalają ocenić dopasowanie kandydata stanowiska pracy. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom rozwiązania te wspierają Cię na każdym kroku. Nawet z udziałem wielu kandydatów proces rekrutacji staje się łatwy do przygotowania, wdrożenia i pomyślnego zakończenia.

Przeczytaj więcej o MPA, naszym teście osobowości, w naszej broszurze

Ic Arrow Right Blue

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o MPA, wyślij nam e-mail na adres info@master-hr.pl

Chętnie odpowiemy!