{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Efektywne rozwiązania HR dla organizacji nastawionej na osiąganie wysokich wyników biznesowych.

 

Rozwiązanie Master Management to kompleksowa i przyjazna w użytkowaniu platforma diagnostyczno-rozwojowa dla HR i biznesu. Dostarcza analizy danych w zakresie oceny potencjału i efektywności kandydatów oraz pracowników. Dodatkowo, oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w obszarze HR. Wierzymy, że połączenie tych dwóch rozwiązań gwarantuje obiektywną i kompleksową usługę ekspercką.

 

Miej pewność, że wybierasz najlepszego kandydata na stanowisko, dzięki najnowszej generacji narzędziom do pozyskiwania talentów

Master International rozwija, dostarcza oraz zapewnia wsparcie przy wdrożeniu pakietu internetowych narzędzi do pozyskiwania talentów. Implementujemy zarządzanie wynikami ponad granicami kulturowymi i geograficznymi. Nasza nazwa jest synonimem najlepszych praktyk dotyczących testowania. Dostarczamy unikatowe rozwiązania w zakresie analityki danych. Nasze narzędzia są łatwe do wdrożenia/użycia - oferujemy wsparcie w formie doradztwa HR.

Jesteśmy świadkami globalizacji zasobów ludzkich, technologii, brainpower. Digitalizacja wyznacza nowe trendy w biznesie, w tym również w obszarze HR, który coraz częściej uwzglednia kompleksową analizę danych w swoich procesach. Wciąż jednak, zbyt czesto rekrutacja odbywa sie w oparciu o intuicję, informacje z drugiej reki, networking, osobiste uprzedzenia i subiektywne odczucia. Teraz jednak jest czas na podejmowanie decyzji rekrutacyjnych i rozwojowych w oparciu o coś więcej niż nasze doświadczenie i wiedza z zakresu psychologii.

path

Żegnaj stronniczość. Wykorzystaj obiektywne, poparte analityką danych, narzędzia do rozwoju i wzrostu twojej organizacji

Rekruterzy zwiększą efektywność czasową procesu rekrutacyjnego. Liderzy HR podniosą poziom jakości swoich decyzji oraz uzyskają rzetelne dane dotyczace skutecznego procesu onboardingowego. Manadżerowie HR uzyskają wsparcie, które podniesie jakość ich rekrutacji. Zaoszczędzony czas będzie można zainwestowac w bardziej strategiczne działania takie jak onboarding, szkolenia oraz rozwijanie talentów.

Niezależni konsultanci bedą mogli wzmocnic swoją przewagę konurencyjną oraz jakość swoich usług doradczych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Wiekszość menadżerów IT doceni fakt, iż wszystkie rozwiązania Master International są software-as-a-service i są gotowe do zintegrowania z obecnie funkcjonującymi platformami HR oraz przyszłymi 3rd party suites.

  • Popraw szybkość i jakość swoich decyzji, odnieś sukces w zarządzaniu ludźmi
  • Podnieś jakość procesów rekrutacyjnych i rozwojowych
  • Zainwestuj uzyskany czas w strategiczne działania HR oraz partnerstwo biznesowe.
path

Kompleksowy pakiet narzędzi cyfrowych dla HR

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas rozwiązaniach.