{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Zarządzanie talentami

Tworzenie wartości dzięki
platformie Master

Skorzystaj z nowocześniejszych testów Master, aby zapewnić każdemu pracownikowi bezstronne i systematyczne informacje zwrotne, które napędzają wydajność.

W Master Management tworzymy rozwiązania cyfrowe z naciskiem na wysokie standardy jakości i wspieranie równości. Dajemy zarówno pracownikom, jak i firmom szansę na rozwój i wydajność oraz osiąganie wymiernych wyników.

Master People Platform - prostsze i szybsze podejmowanie lepszych decyzji w biznesie i HR

Wzmocnij rekrutacje i rozwój talentów dzięki łatwej w użyciu platformie, która umożliwia prowadzenie dokładnych analiz HR.

Ic Arrow Right Blue

BRIGHT - postawy i zachowania związane z obsługą Klienta

BRIGHT to test, który mierzy postawy i zachowania związane z obsługą klienta. Wykorzystaj BRIGHT do szybkiej i skutecznej weryfikacji talentów podczas rekrutacji.

Ic Arrow Right Blue
MPA | Master Person Analysis | Osobowość zawodowa. Wybierz i zatrzymaj talenty | Master Value People

MPA - test osobowości zawodowej mierzący zachowanie

MPA to test osobowości zawodowej, który mierzy dziewięć podstawowych cech zachowania niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w każdej pracy. MPA zapewnia istotny wgląd w cechy osobowościowe kandydata i pr...

Ic Arrow Right Blue

EASI - test typologiczny mierzący zachowanie i motywację

EASI jest testem typologicznym, który mierzy cechy psychologiczne. Został opracowany do badania osobowości na potrzeby uczenia się i rozwoju.

Ic Arrow Right Blue

ACE - test poznawczy - pomiar przyszłych wyników w pracy

ACE to test umiejętności zaprojektowany w celu pomiaru poziomu logicznego rozumowania analitycznego oraz potencjału poznawczego kandydata poprzez ocenę zdolności numerycznych, werbalnych i przestrzen...

Ic Arrow Right Blue
No Development Found
No Acquisition Found
No Leadership Found

Zamów konsultacje

Zgodność z RODO i Akredytacje!

Marka pracodawcy. Ochrona danych osobowych. Właściwe postępowanie z informacjami poufnymi. Lista obowiązków pracowników HR szybko się wydłuża. Na szczęście proces w Master People Platform jest nie tylko w pełni oparty na danych i kontrolowany przez strony trzecie, ale również gwarantuje, że dane osobowe uczestników – czy to kandydatów, czy pracowników – są obsługiwane w sposób zgodny z prawem. Efekt? Więcej czasu na rozwijanie talentów, mniej czasu poświęcanego na kwestie informatyczne i związane z bezpieczeństwem.

Wszystkie nasze procesy są zgodne z RODO wg normy ISAE 3000 TYPE 2 Compliance. Podlegamy audytowi firmy Inforevision.

Współpracujemy z instytucjami psychologicznymi, takimi jak Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne / The British Psychological Society i posiadamy ich akredytację.

Globalna sieć

Jesteśmy zawsze gotowi
aby Ci pomóc

Zespół wsparcia technicznego firmy Master oferuje swoją cenną wiedzę na temat wszystkich naszych rozwiązań oraz optymalnego wykorzystania oprogramowania dla użytkowników końcowych. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej korzyści z rozwiązań Master i zapewnić powodzenie w realizacji zadań i projektów z wykorzystaniem naszej platformy.

Nasze akredytacje!

Rozwiązania Master
uczynią z Ciebie eksperta

Szkolenie i uzyskanie certyfikatu w zakresie rozwiązań Master zapewnia Ci najnowszą wiedzę i inspirację w dziedzinie pozyskiwania i rozwijania talentów. Kurs odbywa się w formie e-learningu oraz szkolenia online prowadzonego przez instruktora – użytkownik może być gotowy do korzystania z narzędzi w ciągu mniej niż jednego dnia.

Jeśli chcesz uzyskać certyfikat w zakresie jednego z rozwiązań testowych Master, możesz kliknąć na nasze produkty powyżej. Jeśli chcesz uzyskać certyfikat w innym języku, kliknij na ikonę "globusa" w prawym górnym rogu i znajdź partnera w okolicy.