{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Decyzje oparte na danych, zorientowane na człowieka

Narzędzia Master Management to nowoczesne, łatwe w użyciu rozwiązania cyfrowe stworzone w oparciu o analizę danych oraz nastawione na rozwój Twoich pracowników. Podnoszą efektywność czasową procesów rekrutacyjnych oraz jakość podejmowanych decyzji, co bezpośrednio wpływa na skuteczność procesów HR. Nasze podejście zapewnia przejrzysty, poparty rzetelnymi danymi proces dopasowania najlepszego kandydata do stanowiska oraz rozwój talentów.

Kompetencje nie uwzględniają barier wynikających z różnic kulturowych czy pokoleniowych.

W Master Management wierzymy w potencjał budowania środowiska równych szans. Naszym celem jest stworzenie Twoim pracownikom możliwości rozwoju i osiągania wysokich wyników biznesowych. Dlatego też wspieramy pracowników, zespoły oraz organizacje poprzez dostarczanie rozwiązań, których efekty są mierzalne.

Od 1985 wspieramy organizacje w pozyskiwaniu i zarzadzaniu talentami.

Master International został założony przez Bjarne Mønster w 1985 roku jako agencja HR do zarządzania talentami. Od tego czasu rozwinęliśmy naszą działalność, zatrudniając ekspertów z dziedziny psychologii, psychometrii, IT oraz rozwoju organizacyjnego.

Poznaj Master Management

Międzynarodowa społeczność naszych partnerów

Master International gwarantuje, że wszystkie nasze rozwiązania są audytowane przez podmioty zewnętrzne i są zgodne z wymaganiami lokalnymi, od ustawodawstwa po język i kulturę. Wierzymy, że jest to korzystne dla każdej ze stron. Dzięki takie strategii mamy szeroki zasięg, a nasi partnerzy mają możliwość pozyskać więcej biznesu.